Gizlilik Koşulları

TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş hukuki haklarınızın korunabilmesi için en üst düzeyde özen göstermektedir. Bu kapsamda, aşağıdaki bilgilendirmeyi okumanız ve değerlendirmeniz önerilmektedir.

TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş, kişisel verilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve üçüncü kişilere herhangi bir ticari amaçla kullandırmayacaktır. Elde edilen kişisel veriler, sadece TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş veri tabanında saklanacaktır.

Bu internet sitesini kullanan ziyaretçilerin, dolaşımları sırasında paylaşacakları kişisel veriler, aşağıdaki kurallar kapsamında TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş tarafından kullanılabilir:

İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek,
Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş ziyaretçilere ait bilgileri, ancak aşağıdaki hallerde açıklamak/paylaşmak hakkına sahiptir:

Ziyaretçinin talep ettiği mal, hizmet veya servislerin sağlanabilmesi,
Mahkeme kararı, idari merci talepleri veya yasal prosedürler gereği.

TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşılan üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez; bu nedenle, ilgili sitelerin gizlilik prosedürleri incelenmelidir.
Tüm ziyaretçiler, bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Burada paylaşılan bilgiler, TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş ‘nin tek taraflı inisiyatifi ile ve önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz.

Kabul Et