Topaç A.Ş

85 Yıldır Güvenle!

Topaç A.Ş. 1935 yılından bu yana malzeme tedariği konusunda müşteri hassasiyeti, dürüstlük ve güven ilkeleriyle yaptığı projelerde başarı çıtasını üst seviyeye taşımıştır. Bölgesel satış ağını Türkiye geneline yayarak, 15 ilde çatı, izolasyon, dekorasyon, nalburiye, hırdavat, demir, boru, profil ve sac ürün gruplarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bize Katıl

Hakkımızda

1935 yılında Mehmet Nahit Topaç’ın temellerini attığı Topaç Yapı Malzemeleri Tic. A.Ş. zaman içerisinde çevre bölgelere yayılarak marka bilinilirliğini arttırmış ve malzeme tedariği konusunda müşteri hassasiyeti, dürüstlük ve güven ilkeleriyle yürüttüğü tüm iş sürecinde, başarı çıtasını üst seviyeye taşımıştır. Mehmet Nahit Topaç’ın vefat etmesinin ardından firma yönetimini Ali Topaç devralmış ve değişen piyasa koşullarını da göz önünde bulundurarak, Türkiye genelini hedefleyen bir vizyon ile farklı pazarlara açılmıştır. Bu hedef doğrultusunda ürün portföyünü genişleterek ısı ve su yalıtımı, çatı, dekorasyon, parke, demir, boru, profil ve sac ürün gruplarında hizmet vermeye başlamıştır.

Ulusal ve uluslararası en güçlü markaların ana bayiliklerini bünyesinde bulunduran TOPAÇ YAPI, müşterilerinin artan talep ve ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek adına, 15.000 m² depolama alanı ile hizmet vermektedir. Ayrıca 2016 yılında Eskişehir OSB‘de kurmuş olduğu, 5.600 m² kapalı alana sahip fabrikasında çatı yalıtımı ve izolasyon için ihtiyaç duyulan shingle ve membran üretimini gerçekleştirmektedir.

Kalite Politikamız

Paydaşlarımızla istikrar ve güven içerisinde, müşteri memnuniyetine yönelik karar alma, hizmet üretme ve dinamik çözüm ortaklığı ile süreçlerimizin daha verimli olmasını hedefliyoruz. Ürün ve hizmet kalitesinde sürdürülebilirliği sağlayarak, topluma ve çevreye saygılı ve örnek bir kuruluş olarak, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Bu hedefler doğrultusunda;
• Ulusal ve uluslararası standartlara, gelişen teknolojik şartlara ve müşteri taleplerine uygun; Kalite düzeyini sürekli yükselterek üretim yapmayı,
• Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları desteklemeyi, çalışanlarımızın teknik ve davranışsal yetkinliklerini arttırmayı,
• Tedarikçilerimiz ve alt bayilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri içerisinde güvene dayalı iş birliği sağlamayı ve sürdürmeyi taahhüt ederiz.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz.

Kabul Et