İşe Alım Süreci

İşe alım sürecimizde, şirketimizi geleceğe taşıyacak, kurumsal değerlerimize sahip, işe en uygun nitelikteki adayları seçmek ve yerleştirmek amaçlanmaktadır. Bu sayede uzun vadeli, verimli ve etkin bir çalışma hayatı oluşturulacağına inanmaktayız.

Doğru işe doğru insan bakış açısı ile yürütülmekte olup, temel amacımız söz konusu göreve ve çalışma prensiplerimize en uygun ve uzun vadede şirketimize katma değer yaratmak için gönüllü olan çalışanları aramıza katmaktır.

Topaç A.Ş'de işe alım süreci, şirket gelişim ve organizasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda her yıl düzenli olarak planlanmaktadır. İşe alım sürecimiz, şirketimize ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen kriterlere sahip adaylarımız iş görüşmelerine davet edilirler. Görüşmeye davet edilen adaylarımız, yetkinlikleri ve ilgili pozisyon için gerekli ise deneyimleri doğrultusunda değerlendirilirler. İlgili süreç, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile de desteklenir. Süreç uygun aday ile tamamlanır.

Her çalışanın değer olarak kabul edildiği Topaç A.Ş'de tüm adaylarımız da aynı şekilde bizler için değerlidir.

Başvuru Formu

Mesajınız başarıyla gönderildi.
upload

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz.

Kabul Et